Účtovníctvo u nás

Doklady sú doručované do našich kancelárií, kde ich spracovávame v našom ekonomickom systéme, z pohľadu klienta externe.

čítaj viac...

Účtovníctvo u Vás

Prichádzame k Vám a doklady spracovávame priamo u Vás, z Vášho pohľadu interne, dáta zadávame do nášho ekonomického systému.

čítaj viac...

skoro všetko je o peniazoch

Presné ceny vždy závisia od konkrétnej dohody s klientom, kde sa zvažujú faktory ako forma spolupráce a počet účtovných položiek. Pre presné ocenenie vedenia účtovníctva je najvhodnejšie individuálna konzultácia a následná dohoda s klientom.

čítaj viac...

Účtovná kancelária pôsobí na trhu od roku 2001. Za takmer desiatimi rokmi práce sa skrývajú nemalé skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva, poskytovania služieb súvisiacich s účtovníctvom. Našim klientom pomáhame jednoducho a komplexne pochopiť základy účtovníctva a ďalej sa snažíme túto problematiku od nich outsourcovať čo najďalej, aby mohli naplno venovať svoj čas podnikaniu. Naša spoločnosť si uvedomuje základné podmienky existencie, medzi ktoré sa v dnešnej dobe radí najmä kvalita práce, flexibilita a v neposlednom rade spolupráca na vysokej úrovni s promptnou výmenou informácií.

Vďaka spomínaným aspektom má naša spoločnosť v súčasnosti viac ako 30 klientov. Radia sa medzi nich akciové spoločnosti, spoločnosti s ručením obmedzeným, neziskové organizácie z domácich ale aj zahraničných trhov, fyzické osoby so živnostenským oprávnením. Spokojnosť našich klientov nám zabezpečuje dobré referencie a s tým aj naďalej pretrvávajúci rast spoločnosti.

Dôveryhodnosť prvoradá

Prioritou číslo jedna je podpora našich klientov, aby boli odbremenení od zodpovednosti za vedenie účtovníctva a samozrejme od sledovania neustálych zmien v legislatíve, ktoré s účtovníctvom súvisia. Našu prácu vykonávame precízne a čo najdetailnejšie, aby sa mohli naši klienti naplno venovať svojej podnikateľskej činnosti.

Ďalším dôležitým faktom je, že poskytujeme odbornú a profesionálnu pomoc prispôsobenú potrebám klienta. Všetky poskytované služby sú šité na mieru podľa požiadaviek našich klientov.

Za poskytnuté služby preberáme plnú garanciu. Proti prípadným rizikám pri poskytovaní našich služieb je naša spoločnosť poistená. Do dnešného dňa sme neboli nútení toto poistenie využiť.

Chcete s nami spolupracovať? Kontaktujte nás Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., zavolajte nám +421 905 524 703, alebo nás navštívte.